Restauracje i Bary

Restauracja Trzy Rybki oraz Letnie Restauracja i Sky Bar urzekają swoją atmosferą

W Hotelu Stary mieszczą się dwie eleganckie restauracje: Restauracja Trzy Rybki oraz Restauracja Hotel Stary.

Elegancka Restauracja Trzy Rybki to idealne miejsce na biznesowy spotkanie. Menu restauracji inspirowane jest kuchnią polską i zmienia się wraz z porami roku.

Restauracja Hotel Stary mieści się na dwóch poziomach nowszej części Hotelu Stary. Duże możliwości aranżacyjne czynią z tego miejsca doskonałą lokalizację na konferencję, bankiet czy wesele.

Restauracja Hotel Stary

Więcej

Restauracja Trzy Rybki

Więcej

Letnia Restauracja & Sky Bar

Więcej

Szef Kuchni – Krzysztof Żurek

Pochodzi i mieszka na stałe w Krakowie. Z wykształcenia kucharz, z zamiłowania kucharz.

Należy do pokolenia, które zmieniało kształt i sposób myślenia o polskiej gastronomii. Przygodę z nowoczesną kuchnią rozpoczął w Restauracji pod Różą, gdzie miał okazję współpracować z Alfredo Chiocchetti jego mistrzem i przewodnikiem.

Doświadczenie zdobywał w wielu innych renomowanych restauracjach w całej Polsce w tym między innymi w Restauracji Concept Warszawa, Monopol Katowice, Restauracji Biblioteka Warszawa, Monopol Wrocław, Concept13 w warszawskim DH Vitkac.

Praktykę zdobywał równocześnie poza graniacmi Polski, u boku najlepszych kucharzy w takich renomowanych restuaracjach jak Pichler Bolzano, Al Bersagliere Mantua czy Onice Florencja. Wszystkie mogące pochwalić się rekomendacją przewdonika Michelin.

Bardzo ceni różnorodność i jakość włoskich produktów. Lubi łamać standardy, prowokować odważnymi zestawieniami smaków, których nieustannie poszukuje.

Kontakt

Szczepańska 5, Kraków
trzy-rybki@hotel.com.pl
+48 12 384 08 06