Konferencje i Bankiety

Hotel Stary to idealne miejsce do organizacji bankietów i konferencji

Kraków jest miastem pełnym zabytków i tradycji a także jednym z najważniejszych centrów kultury i biznesu w Polsce. Gościmy tu zarówno turystów jak i ludzi nauki, artystów oraz przedsiębiorców. HOTEL STARY to miejsce, gdzie z łatwością można połączyć pracę z wypoczynkiem. Stworzyliśmy tu nowoczesne, świetnie wyposażone centrum konferencyjno-bankietowe, które z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zorganizujemy dla Państwa spotkania służbowe, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, a także zadbamy o ich uczestników.

Proponujemy przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje, catering oraz przyjęcia w plenerze. Dodatkowo doradzimy Państwu w wyborze menu i przygotujemy oryginalne dekoracje.

Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, bogato wyposażone w sprzęt multimedialny (ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie, sztywne łącze internetowe):

Duża Sala Konferencyjna

Wielofunkcyjność sali pozwoli na zorganizowanie zarówno wielkich konferencji jak i bankietów, rautów, szkoleń i prezentacji.

Aranżacje sali:
teatralny: 120 osób
bankiet stojący: 120 osób
kolacja serwowana: 100 osób
klasa: 40 osób
litera U: 40 osób
zarząd: 28 osób

MAŁA SALA KONFERENCYJNA

Aranżacje sali:
teatr: 30 osób
bankiet stojący: 30 osób
kolacja serwowana: 20 osób
klasa: 20 osób
litera U: 20 osób
zarząd: 20 osób

WYPOSAŻENIE

Nasze sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, umożliwiający realizacje nawet najbardziej skompilowanych konferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • ekran,
  • flipchart,
  • projektor,
  • nagłośnienie,
  • sztywne łącze internetowe.

GASTRONOMIA

Zaplecze gastronomiczne w postaci nagradzanej wielokrotnie Restauracji Trzy Rybki pozwala na rozszerzenie naszej oferty o specjalne menu dla uczestników konferencji czy szkolenia. Proponujemy Państwu:

  • aperitif w formie drobnego poczęstunku i kieliszka wina w cenie od 25 zł/os i 119 zł/butelkę
  • menu w formie 3-daniowej kolacji serwowanej w cenie od 140 zł/os
  • menu w formie bufetu w cenie od 140 zł/os
  • przerwy kawowe: jednorazowe lub całodniowe w cenie od 35 zł

W celu ustalenia szczegółów menu prosimy o kontakt z managerem restauracji.

Cena usług restauracyjnych ustalana jest indywidualnie, zależnie od oczekiwań Klienta.

 

WESELA W HOTELU STARY

Odpowiednia dekoracja, profesjonalna obsługa oraz nastrojowa muzyka przyczynią się do przeżycia wspaniałych chwil w tym pięknym dniu.

Restauracja Hotel Stary przygotuje specjalne weselne menu. Na tradycyjne powitanie Nowożeńców – kieliszek szampana. Szef kuchni zaproponuje Państwu wykwintne dania ze specjalnie dobranym przez someliera zestawem win. Całonocnej zabawie towarzyszyć będzie bogaty bufet z daniami zimnymi, ciepłymi, oryginalne przekąski oraz doskonałe desery. Zwieńczeniem wieczoru stanie się tort, kuszący smakiem i wyglądem.

Ponadto Parze Młodej proponujemy noc poślubną w najlepszym apartamencie hotelowym. Gościom przyjęcia weselnego oferujemy nocleg w preferencyjnych cenach.

Oferta weselna

GALERIA

Kontakt

Szczepańska 5, Kraków
trzy-rybki@hotel.com.pl
+48 12 384 08 06